İngiltere Nakliye İngiltere'den Türkiye'ye otomotiv taşımacılığı, uluslararası parsiyel yük taşıma, express yük taşıma, özel proje taşıma, denizyolu taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır. Online Teklif Al

İngiltere Nakliye

İngiltere sanayi devrimini Avrupa da ilk gerçekleştiren ülkedir. Sanayi 18. yy lın  ikinci yarısında zengin taş kömürü yataklarının işletilmesiyle başlamıştır. Enerjinin ancak üçte biri kömürden sağlanmaktadır. Buna karşılık hidrokarbon tüketimi artmıştır. Gemi yapımı ve motorlu taşıt endüstrileri çok gelişmiştir. Uçak sanayi ile birlikte daha birçok sanayi dalını bunlara eklemek gerekir.

Endüstrinin de hızla geliştiği ülkede taşımacılık sektörünün önemi artmıştır. İngiltere'nin önemli gelir kaynağının  eskiden bu yana ticaret olması dolayısıyla uluslararası nakliyeciliğin ticarette ne denli bir konumda olduğu daha iyi anlaşılır.

İngiltere den Türkiye ye otomotiv taşımacılığı , İngiltere den Türkiye ye uluslararası parsiyel yük taşıma , İngiltere den Türkiye ye express yük taşıma , özel proje taşıma , denizyolu taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır.

 

İNGİLTERE TÜRKİYE SEFER BİLGİLERİ

Komple araç 120 saat / Parsiyel 144 saat

 

İNGİLTERE NAKLİYE HİZMET BÖLGELERİ

LONDRA NAKLİYE

LİVERPOOL NAKLİYE

MANCHESTER NAKLİYE

NEWCASTLE NAKLİYE

NORWİCH NAKLİYE

NOTTİNGHAM NAKLİYE

LEEDS NAKLİYE

HULL NAKLİYE

DERBY NAKLİYE

CHESTER NAKLİYE

BİRMİNGHAM NAKLİYE

OXFORD NAKLİYE

SUNDERLAND NAKLİYE

WİNCHESTER NAKLİYE

YORK NAKLİYE

LİNCOLN NAKLİYE

PLYMOUTH NAKLİYE

PRESTON NAKLİYE

PORTSMOUTH NAKLİYE