Avusturya Nakliye Avusturya'dan Türkiye'ye otomotiv taşımacılığı, özel proje taşıma, ekspres taşıma, karayolu taşıma, special taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır. Online Teklif Al

Avusturya Nakliye

Avusturya ekonomisi sanayi, turizm ve tarıma dayanmaktadır. Bol ürün alabilmek için modern tarım II. Dünya Savaşından sonra hızla gelişmiştir.

Ekonomisinin ana kaynağını meydana getiren sanayi dalında, pik demir ve ham çelik, alüminyum üretimi ön sıralarda yer alır. Kağıt, kimyasal madde ve plastik diğer sanayi ürünleridir.

Avusturya, dünyanın önde gelen tabii magnezit üreticisidir. Schwechat taki büyük petrol rafinerisi, ülkenin toplam petrol ve petrol ürünleri tüketiminin dörtte üçünü karşılar. Geniş ormanlarından elde edilen kerestenin sadece bir bölümü ülkede işlenir. İşlenmemiş kereste ülkenin başlıca ihraç ürünleri arasında yer alır. En önemli ihraç ürünlerini; makineler, elektronik araçlar, maden ürünleri, kâğıt, elektrik enerjisi, gıda maddeleri meydana getirir. İhraç ürünlerinin fazlalığı da ülkenin uluslararası taşımacılıktaki önemini artırır durumdadır.

Avusturya dan Türkiye ye otomotiv taşımacılığı , özel proje taşıma , ekspres taşıma , karayolu taşıma , special taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır.

 

AVUSTURYA TÜRKİYE SEFER BİLGİLERİ

Komple araç 72 saat / Parsiyel 96 saat

 

AVUSTURYA NAKLİYE HİZMET BÖLGELERİ

VİYANA NAKLİYE

SALZBURG NAKLİYE

BURGENLAND NAKLİYE

KARİTİNYA NAKLİYE

TİROL NAKLİYE

GRAZ NAKLİYE

LİNZ NAKLİYE

VORARLBERG NAKLİYE

STEİERMARK NAKLİYE

NİEDEROESTERREİCH NAKLİYE

OBEROESTERREİCH NAKLİYE