Belçika Nakliye Belçika'dan Türkiye'ye otomobil taşıma, uluslararası parsiyel yük taşıma, express yük taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır. Online Teklif Al

Belçika Nakliye

Belçika'nın kuvvetle küreselleşmiş ekonomisi  ve ulaşım altyapısı Avrupa'nın geri kalanıyla entegredir. Ülkenin ileri derecede endüstrileşen bölgenin kalbindeki konumu, 2007'de dünyanın en büyük 15. ticaret ülkesi olmasına yardımcı olmuştur. Ekonomi, işgücü, yüksek GNP ve kişi başına yüksek ihracatla karakteristikleşmiştir. Belçika'nın ana ithal ürünleri gıda ürünleri, makine, işlenmemiş elmas, petrol ve petrol ürünleri, kimyasallar, giyim ve aksesuar ve tekstil ürünleriyken ana ihraç ürünleri otomobil, gıda ürünleri, demir ve çelik, işlenmiş elmas, tekstil, plastik, petrol ürünleri ve demirdışı metallerdir.

Avrupanın merkezinde ve ticari hareketliliğin ortasında yer almasıyla Belçika uluslararası taşımacılığında merkezinde bir ülke konumundadır.

Belçika dan Türkiye ye otomobil taşıma , Belçika dan Türkiye ye  uluslararası parsiyel yük taşıma , Belçika dan Türkiye ye express yük taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır.

 

BELÇİKA TÜRKİYE SEFER BİLGİLERİ

Komple araç 72 saat / Parsiyel 96 saat

 

BELÇİKA NAKLİYE HİZMET BÖLGELERİ

AALTER NAKLİYE 

ANVERS NAKLİYE 

ANTWERPEN NAKLİYE 

BERİNGEN NAKLİYE 

BRUGGE NAKLİYE 

BRÜKSEL NAKLİYE

GENT NAKLİYE 

HASSELT NAKLİYE 

KNOKKE-HEİST NAKLİYE 

KORTRİJK NAKLİYE 

LEUVEN NAKLİYE 

LİÈGE NAKLİYE 

MECHELEN NAKLİYE 

MOL NAKLİYE 

MONS NAKLİYE 

NAMUR NAKLİYE 

OOSTENDE NAKLİYE 

OUDENAARDE NAKLİYE 

TOURNAİ NAKLİYE 

VERVİERS NAKLİYE