Gürcistan Nakliye Gürcistan'dan Türkiye'ye karayolu taşımacılığı, ekspres taşıma, parsiyel yük taşıma, özel proje taşıma, special taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır. Online Teklif Al

Gürcistan Nakliye

Sovyetler Birliği nin  dağılması Gürcistan ekonomisi üzerinde olumsuz bir etki yaratmış 1991'de bağımsızlığını kazandıktan sonra Gürcistan'daki ekonomik durumunun oldukça istikrarsız olduğu gözlenmiştir. Bağımsızlığın ilk yıllarında, yüksek enflasyon, sanayi ve tarım ürünleri üretiminde azalma, ülkeye gelen turist sayısında düşüş görülmüştür.

1995 yılında Türkiye tarafından başlatılan Ekonomik istikrar programlarının başarıyla uygulanması sonucunda, Gürcistan ekonomisinde gözle görülür bir düzelme kaydedilmiştir. Bu düzelmeyle birlikte hareketlenen ekonomi uluslararası taşımacılığada olumlu yansımış ve ülke taşımacılık firmaalrının hizmet listelerine girmiştir.

Gürcistan dan Türkiye ye karayolu taşımacılığı , ekspres taşıma , parsiyel yük taşıma , özel proje taşıma , special taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır.

 

GÜRCİSTAN TÜRKİYE SEFER BİLGİLERİ

 

 

GÜRCİSTAN NAKLİYE HİZMET BÖLGELERİ

AHILKELEK NAKLİYE

AHISKA NAKLİYE

AKHALKALAKİ NAKLİYE

ANAKLİA NAKLİYE

BATUM NAKLİYE

BOLNİSİ NAKLİYE

BORJOMİ NAKLİYE

GAGRA NAKLİYE

TELAVİ NAKLİYE

TİFLİS NAKLİYE

TSHİNVALİ NAKLİYE

KASPİ NAKLİYE