İsviçre Nakliye İsviçre'den Türkiye'ye özel proje taşımacılığı, special taşımacılık, ekspres taşımacılık, havayolu taşımacılık, otomotiv taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır. Online Teklif Al

İsviçre Nakliye

Zengin ve kararlı bir pazar ekonomisine sahip olan İsviçre, Avrupa ekonomilerinin önünde yer alırken alım gücü paritesinde onuncu sırada gelir. İsviçre ekonomisinin en büyük sektörü hizmet sektörüdür. Bankacılık, sigortacılık, turizm ve ticaret ekonominin en önemli kalemleridir. Toplam ihracatın üçte biri de banka ,  sigorta, turizm ve uluslararası organizasyonlar gibi alanlara aittir. Ekonominin önemli bir kısmını  ise sanayi sektörleri oluşturur. Sanayi sektörü en çok kimya endüstrisi, sağlık ve ilaç sektörü, bilimsel ve hassas ölçüm araçları ve müzik aletleri gibi alanlarda gelişmiştir.

İsviçre birçok çokuluslu şirketlere de ev sahipliği yapar. İsviçre ekonomisi dünyanın en güçlü ekonomilerinden biri sayılır. Dünya ekonomisindeki yerinin önemi açısından ülkede uluslararası taşımacılık sektörü de ayrı bir öneme sahiptir.

İsviçre den Türkiye ye özel proje taşımacılığı , special taşımacılık , ekspres taşımacılık , havayolu taşımacılık , otomotiv taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır.

 

İSVİÇRE TÜRKİYE SEFER BİLGİLERİ

 

 

İSVİÇRE NAKLİYE HİZMET BÖLGELERİ

ZÜRİCH NAKLİYE

CENEVRE NAKLİYE

BASEL NAKLİYE

LOZAN NAKLİYE

FRİBOURG NAKLİYE

SİON NAKLİYE

BERN NAKLİYE

LUZERN NAKLİYE

WİNTERTHUR NAKLİYE

THUN NAKLİYE