İtalya Nakliye İtalya'dan Türkiye'ye otomotiv taşımacılığı, special taşımacılık, özel proje taşıma, denizyolu taşıma, ekspres taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır. Online Teklif Al

İtalya Nakliye

İtalya dünyanın en büyük yedinci Avrupa'nın ve Avrupa Birliği'nin ise dördüncü ekonomisidir. Ülkenin kuzeyinde gelişmiş bir sanayi ile köklü ve zengin özel şirketler öne çıkarken, ülkenin güney kesimleri devlet destekli tarım ve ufak çaplı sanayi alanları ile ayakta durmaktadır.

İtalya'nın dışarıya sattığı ürünler içinde en önde gelenler motorlu araçlar , kimyasal ve petrokimyasal ürünler , enerji ve elektrik mühendisliği sistemleri , elektrikli ev gereçleri , uzay ve savunma teknolojileri , ateşli silahlar ,moda ve tekstil ürünleri , gıda ürünleri  ve lüks arabalar ile yatlardır. İtalya'da turizm ise ülkede en hızlı gelişen ve en çok kâr getiren sektörlerdendir. Bu verilerden de anlayacağımız üzere, ülkedeki uluslararası taşımacılığın önemi büyüktür.

İtalya dan Türkiye ye otomotiv taşımacılığı , special taşımacılık , özel proje taşıma , denizyolu taşıma , ekspres taşımacılığı firmamızın uzmanlık alanıdır.

 

İTALYA TÜRKİYE SEFER BİLGİLERİ

Komple araç 48 saat

 

İTALYA NAKLİYE HİZMET BÖLGELERİ

ROMA NAKLİYE

MİLANO NAKLİYE

NAPOLİ NAKLİYE

TORİNO NAKLİYE

BARİ NAKLİYE

BRESCİA NAKLİYE

PALERMO NAKLİYE

CATANİA NAKLİYE

BOLOGNA NAKLİYE

VERONA NAKLİYE

GENOVA NAKLİYE

LECCE NAKLİYE